Hakkımızda

Biz Kimiz

2001 yılında Türk-Amerikan işbirliğiyle kurulan SAY-MAK, şu anda 10.000 m²’lik üretim alanında faaliyet göstermektedir. 20 yıllık tecrübesi ve vizyoner yönetimiyle firmamız bugün metal işleme sektöründe hem yerel hem global pazarlar için bir imalat santrali olmuş, marka değerini ve ürün kalitesini kanıtlamış ve bu sayede hem mevcut satış & pazarlama ağında hem de çözüm odaklı yaklaşımıyla yeni pazarlarda güçlü ve aktif bir oyuncu olarak hedeflerine yürümeye devam etmektedir. SAY-MAK markası benimsemiş olduğu AR-GE’ye önem veren, sürekli kendini yenileyen, müşterilerin beklenti ve isteklerini dikkate alarak verimliliği artıran, personelin gönülden katılımını sağlayan, tüm iş süreçlerinde standardizasyonu hedefleyen, teknik özelliklerin yanında görselliğe de önem veren kalite anlayışıyla müşterilerine vermiş olduğu güven ve potansiyelini her geçen gün daha da artırmaktadır.


Dış Ticaret

Firmamız geçmişte olduğu gibi bugün de Dünya’nın her bölgesine ihracatını sürdürmektedir.
Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika, Ekvador, Kolombiya, Şili, Peru Almanya, Avusturya, Birleşik Krallık, Hollanda, Fransa, Danimarka, Rusya, İspanya, Portekiz, Norveç, Danimarka, Finlandiya, Ukrayna, Yunanistan, Romanya, Bulgaristan, Slovakya, Polonya, İtalya Azerbaycan, Özbekistan, Gürcistan, Irak, Suriye, Filistin, İsrail, Ürdün, Suudi Arabistan, Mısır, Libya, Tunus, Fas, Cezayir, İran, Güney Afrika, Avustralya pazarlarında ve bu pazarların etki alanlarında SAY-MAK üretimi makineler metal işleme sektörlerinde halen ilk günkü verimlilikte çalışmaya devam etmektedir.


2001 yılında Türk-Amerikan işbirliğiyle kurulan SAY-MAK, şu anda 10.000 m²’lik üretim alanında faaliyet göstermektedir. 20 yıllık tecrübesi ve vizyoner yönetimiyle firmamız bugün metal işleme sektöründe hem yerel hem global pazarlar için bir imalat santrali olmuş, marka değerini ve ürün kalitesini kanıtlamış ve bu sayede hem mevcut satış & pazarlama ağında hem de çözüm odaklı yaklaşımıyla yeni pazarlarda güçlü ve aktif bir oyuncu olarak hedeflerine yürümeye devam etmektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Adres:  Buyukkayacik OSB Mah., 2. Organize Sanayi Bolgesi Lalehan Cad., No: 7, 42300
Selcuklu / Konya / TÜRKİYE
Tel:  +90 332 239 12 34 E-Mail: info@say-mak.com.tr